Turnaj

O turnaji

Hraní videoher už dávno není jen zábavou pro nadšence, ale plnohodnotnou masovou zábavou. Všeho moc ale vždy škodí. Naším posláním je upozornit na problém závislosti na počítačových hrách. Co je dvě hodiny zábavou, může být po dvaceti hodinách život ničící pastí. Premiérová turnajová klání projektu Hráč České republiky se odehrají v 28. až 30. srpna v rámci festivalu Prague Car Festival v PVA EXPO PRAHA. V těchto dnech proběhne celkem osm turnajových klání – 3 v pátek, 3 v sobotu a 2 v neděli. Turnaje proběhnou na stánku obchodu Mironet.cz.

Pravidla

Turnaj probíhá formou duelů – vždy dva účastníci se utkají v jedné hře. Po nich budou následovat další účastníci. Vzhledem k poslání projektu Hráč České republiky nebude před konáním turnajů oznámeno, v jaké hře se turnaje odehrají. Hru, ve které se bude soutěžit i pravidla turnaje se hráči dozví až v den konání turnaje. Žádný hráč tak není zvýhodněn ani motivován k tomu, aby přípravou na turnaj trávil příliš mnoho času.

Turnaj Hráč České republiky je určen výhradně příležitostným hráčům, kteří hrají pro radost a chtěli by poznat, jaký je to pocit stát se herním šampionem. Profesionálním ani poloprofesionálním hráčům proto není umožněno se do turnaje zapojit.

Co je Prague Car Festival?

ESCAPE6 Prague Car Festival je každoroční oslavou rychlosti, motorismu a všeho s tím spojeného. Na výstavní ploše pražského výstaviště PVA EXPO jsou k vidění stovky aut. Na své si přijdou příznivci tuningu i neupravených aut, amerických „muscle car,“ japonských „JDM“ i evropských klasik. V rámci výstavy také probíhá bohatý doprovodný program.